Kontakt

Náš team

  • VŠETCI
  • Vedenie
  • Obchodné oddelenie
  • Výroba
  • Technické oddelenie
  • Oddelenie nákupu
  • Ekonomické oddelenie
  • Rozpočtové oddelenie

Ing. Jozef Zajko

zakladateľ a konateľ

jozef.zajko@idona.sk

 

Mgr. Martin Zajko

konateľ

martin.zajko@idona.sk

 

Michal Zajko

riaditeľ spoločnosti, konateľ

michal.zajko@idona.sk

 

Bc. Peter Veveričík

business development /project manager EU

vevericik@idona.sk

  

Ing. Juraj Ferenčík

business development /project manager EU

+421 918 348 675

juraj.ferencik@idona.sk

  

Silvester Málik

business development /project manager EU

+421 908 454 500

malik@idona.sk

  

Mgr. Peter Pikuliak

business development /project manager SK

pikuliak@idona.sk

 

Samuel Moravčík

business development manager SK/CZ

samuel.moravcik@idona.sk

Michal Begáň

manažér výroby

+421 915 753 162

began@idona.sk

Ing. Peter Rybanský

technický riaditeľ

+421 915 743 960

peter.rybansky@idona.sk

 

Ing. Lukáš Poláčik

manažér TPV

+421 907 183 093

polacik@idona.sk

Ing. Miroslava Dobravská

interný projektový manager

+421 918 487 502

dobravska@idona.sk

  

Ing. Veronika Soósová, PhD.

nákup a zásobovanie

+421 907 118 928

soosova@idona.sk

  

Peter Humaj

nákup a zásobovanie

+421 902 291 037

peter.humaj@idona.sk

Marián Jakal

doprava a logistika

+421 918 482 700

jakal@idona.sk

Ing. Lívia Vytísková

projektový manažér

+421 XXX XXX XXX

vytiskova@idona.sk

Zuzana Mišíková

ekonomické oddelenie – recepcia

+421 905 462 961

recepcia@idona.sk

 

Emília Mikušiaková

ekonomické oddelenie

+421 905 430 524

mikusiakova@idona.sk

 

Ing. Ľubomír Janík

nákup a zásobovanie

janik@idona.sk

Michal Kozelek

rozpočtové oddelenie

kozelek@idona.sk

Ing. Michal Marchevka

rozpočtové oddelenie

marchevka@idona.sk

Ing. Martin Boháčik

rozpočtové oddelenie

bohacik@idona.sk

Ing. Michal Grič, PhD.

technické oddelenie

gric@idona.sk

 

Ing. Peter Tománek

technické oddelenie

tomanek@idona.sk

Ing. Jarmila Kotríková

technické oddelenie

kotrikova@idona.sk

Ing. Milan Ďurina

technické oddelenie

durina@idona.sk

Ing. Tomaš Siwy

technické oddelenie

siwy@idona.sk

Ing. Pavol Šalátek

technické oddelenie

salatek@idona.sk

idona@idona.sk

+421 / 38 / 760 2251

IDONA, spol. s r.o.
Trenčianska cesta 31
957 01 Bánovce nad Bebravou
Slovenská republika

AK MÁTE ZÁUJEM VDÝCHNUŤ DUŠU AJ VÁŠMU PRIESTORU,
Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie. Radi dohodneme termín stretnutia a práca na Vašich interiéroch sa môže začať.