DSC_1940_1000

Hotel

Silný FF&E partner s kompetenciami pre váš hotel
Spoločnosť IDONA patrí k subjektom, ktoré realizujú projekty komplexným spôsobom a dnes je rešpektovaným poskytovateľom riešení tzv. Contract Furniture pre viacero nadnárodných i lokálnych klientov. Poskytujeme spojenie profesionálnej komunikácie v línii architekt, investor s našou vlastnou výrobou, technickým a nákupným oddelením. To znamená zabezpečenie komplexného servisu od výroby nábytku (izby a verejné priestory) po dodanie obchodných tovarov (podľa vašich požiadaviek).

retailTheme_1000

Retail

Sme si vedomí vašich potrieb
V Retail segmente sme v uplynulom období realizovali viacero úspešných projektov na Slovensku aj v Európe. V mnohých z nich sme vystupovali ako generálny dodávateľ interiérovej časti priestorov. Vieme aké je dôležité projektmanažérsky postrážiť chod projektu v nadväznosti na ostatné profesie pri dodržaní najnáročnejších požiadaviek stavby a investora.

officeTheme_1000

Office

30 rokov skúseností v atypickej výrobe kancelárskych priestorov
Počas troch dekád činnosti sme realizovali zariadenie množstva náročných atypických kancelárskych priestorov. Naši skúsení konštruktéri a výroba dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky investora/architekta. Pracujeme so všetkými druhmi drevených materiálov, tiež s kovom, sklom a umelým kameňom.

privatTheme_1000

Private

Rešpektujeme individualitu a súkromie každého klienta
Dôležitým faktorom v prípade privátnych zákaziek je vzájomná dôvera v rovine “zákazník – dodávateľ”, ale aj na úrovni “dodávateľ – subdodávateľ”. Vybudovanie korektných vzťahov je pre dodávateľskú firmu kľúčové. Nie je možné ručiť klientovi za úspešný priebeh zákazky, ak by sme osobne nepoznali personál, ktorý sa bude na nej podieľať. Preto dbáme na korektnosť na všetkých úrovniach komunikácie.

Katalóg IDONA

Katalóg prezentuje realizácie
spoločnosti v kategóriách
Hotel / Retail / Office / Private