Partneri

IDONA RESELLER

Okrem výroby atypického nábytku IDONA v stredoeurópskom regióne obchodne zastupuje značku typizovaného nábytku PARLA. Náročný zákazník tak získava možnosť dotvárať na jednom mieste kompletné zariadenie interiéru do posledného detailu. Veríme, že rozmanitosť sortimentu, naša firemná profesionalita a skúsenosti pomôžu aj vášmu projektu.

PARLA je etablovaný výrobca nábytku v segmente Ho-Re-Ca. Rodinná spoločnosť tretej generácie PARLA vyrába a dodáva vysokokvalitný voľný aj prispôsobený nábytok najaktuálnejšieho dizajnu vďaka skúsenosti tradičných remeselných majstrov, ktorí pracujú s talianskymi hi-tech technológiami. Továreň s rozlohou 13 500 m² so sídlom v Istanbule produkuje a expeduje do celého sveta viac ako 30 kontajnerov nábytku mesačne.

MATERIÁLY

Portfólio materiálov je zobrazené v brožúre. Reálna farebnosť sa môže od zobrazených líšiť z dôvodu nastavenia používaných monitorov.

CERTIFIKÁTY

Certifikácia produktov, certifikácia materiálov, certifikácia výrobných procesov – zobrazené v .pdf súbore. Nahliadnite / stiahnite.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Rozmery, technické špecifikácie a zobrazenia všetkých produktov 2D získate z tejto brožúry. Rozmery sú uvádzané v cm.

POTREBUJETE VIAC?
Kompletnú kolekciu, detaily a rozmery nábytku PARLA nájdete v katalógu.

Rýchly kontakt:
parla@idona.sk   |   +421 905 526 045